Doładowania telefonów - Usługi - PayUp

Doładowania telefonów

drukuj

Doładowania telefonów z PayUp to atrakcyjna oferta, nowoczesna platforma transakcyjna oraz wiedza i doświadczenie w oferowaniu produktów i usług przedpłaconych.

Doładowania telefonów za pomocą terminala PayUp to komfortowa usługa dostępna w znanych sklepach, ale przede wszystkim wygodna dla Konsumentów. Konsumenci mogą z niej korzystać w do­godnych godzinach, szybko i bez czekania w kolejkach.

Platforma PayUp zwiększa wpływy w punktach handlowych, poprzez stałą dostawę wszystkich produktów i nominałów doładowań.

Telefon można doładowć u autoryzowanego Agenta PayUp w prosty i szybki sposób. Detalista wprowa­dza niezbędne informacje do terminala uniwersalnego PayUp, który komunikuje się z platformą PayUp. Terminal drukuje potwierdzenie dokonania transakcji dla konsumenta i kopię dla detalisty.

Informacja dla detalisty

Zgodnie z tendencjami na światowym rynku telefonii komórkowej, doładowania elektroniczne (telekody), coraz bardziej wypierają z rynku tradycyjne „zdrapki”. Przewagą telekodów elektronicznych jest to, że:

  • nie ma potrzeby magazynowania i inwentaryzacji zapasów kart-zdrapek
  • utrzymanie w ofercie doładowań o różnej wartości wszystkich operatorów, brak konieczności zakupu kart „zdrapek”
  • nie ma ryzyka strat z powodu przeterminowania, uszkodzenia lub kradzieży produktów,
  • płatność po sprzedaży

Oferta

oraz tanie połączenia międzymiastowe, międzynarodowe i przez Internet:

do góry

Polityka prywatności