Terminale - Strefa Detalisty - PayUp

Terminale

drukuj

Terminal Ingenico iCT 220

Inteligentny i efektywny terminal płatniczy.

  • Jest małym, kompaktowym urządzeniem, które zajmuje minimalną przestrzeń na ladzie
  • Zapewnia dokonanie płatności w sposób ergonomiczny i intuicyjny
  • Akceptuje wszystkie metody płatności w tym również EMV Chip & PIN, pasek magnetyczny oraz  płatności zbliżeniowe
  • Umożliwia promocję marki dzięki możliwościom dostosowania do indywidualnych potrzeb.
  • Osłona  prywatności zapewnia dodatkową ochronę przy wpisywaniu kodu PIN.
Najwyższy poziom zabezpieczeń

Terminal iCT220  spełnia  najwyższe  wymagania bezpieczeństwa i posiada certyfikat PCI PTS 2.x i 3.x. Opcjonalna  osłona  prywatności zapewnia dodatkową ochronę przy wpisywaniu kodu PIN.

Wszystkie opcje płatności

Oferuje płatności metodami  EMV Chip  & PIN, pasek magnetyczny oraz płatności zbliżeniowe.

Zaprojektowany z myślą o akceptantach

Urządzenie  Serii  iCT200  należy  do  najmniejszych  i  najlżejszych  na świecie, jest łatwe w obsłudze i  sprawdza się znakomicie  w codziennym użyciu. Podświetlana klawiatura i doskonała czytelność  wyświetlacza  LCD  sprawiają,  że  wprowadzanie  kodu PIN oraz poruszanie się w menu urządzenia są bardzo intuicyjne. Duże przyciski,  brzęczyk  zasilania  oraz  wskaźniki  wizualne  upraszczają transakcję i redukują pomyłki przy wprowadzaniu kodu PIN.

Łączność i komunikacja

Terminal jest wyposażony w różne  technologie komunikacyjne, takie  jak  szybki  modem,  Ethernet,  GPRS  lub  3G. Zapewnia łączność zawsze i wszędzie.

Promocje marki

Promocja marki jest możliwa dzięki  wyświetlaczowi, dostosowaniu oprogramowania  i  różnorodnym możliwościom  personalizacji  urządzenia. 

Telium 2

Stosowana  przez    Ingenico  technologia  Telium  2  jest  wynikiem 30-letniego  doświadczenia  w branży płatności elektronicznych. Bezpieczne, szybkie i wysoko zintegrowane środowisko jakim jest Telium 2 to najlepsza na świecie platformą usłu płatniczych. Telium 2 jest w pełni skalowalnym,  niezawodnym  systemem  operacyjnym  wbudowanym w 20 mln terminali  na całym świecie.

 

 

 

do góry

Polityka prywatności